WITAMY NA STONIE "FOTO CYFERKA"

CZŁOWIEK OD ZAWSZE DĄŻYŁ DO TEGO, BY CHOCIAŻ PRZEZ BARDZO KRÓTKI CZASZ ZATRZYMAĆ TRWAJĄCĄ CHWILĘ ...
Nasze studio zostało założone w 2002r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii i videofilmowania. Jesteśmy grupą młodych i kreatywnych ludzi gotowych podjęcia się i stawienia czoła nowym i szalonym wyzwaniom. Spośród wielu różnych cech wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta- staramy się sprostać jego oczekiwaniom w 100%.

W pracy wykorzystujemy sprzęt cyfrowy wysokiej klasy oraz zaawansowane programy graficzne, przy użyciu których fotografie oraz film nabierają wyjątkowego charakteru. Korzystamy również z nowoczesnych rozwiązań technicznych, które pomagają w podnoszeniu jakości gotwego materiału fotograficznego i filmowego.

Zajmujemy się fotografią ślubną, wykonujemy zdjęcia na komuniach świętych, chrzcinach, studniówkach oraz innych imprezach okolicznościowych a także firmowych. Drugą naszą specjalnością są produkcje filmowe, filmowanie ślubów, uroczystości komunijnych, chrzcin itp. Wszystkie materiały, które otrzymają Państwo od nas mają wysoką jakość wykonania.

Filmy i zdjęcia wykonane przez nasze studio będą dla Państwa wspaniałą pamiątką tych jedynych i niepowtarzalnych chwil, które Państwo przeżywają.

Zapraszamy do współpracy.

facebook