Polecam!!!! Pełen profesjonalizm i cudowna atmosfera. Zdjęcia są naprawdę przepiękne i na pewno będą świetną pamiątką. Pozdrawiamy i dziękujemy :)

Magda & Krzysiek
Polecam z całego serca! Super współpraca i kreatywna energia! Film na podziękowanie dla rodziców zachwycił wszystkich gości
Magda i Kamil
"OGROMNIE polecam ! Zdjęcia wyszły bajecznie , film zmontowany cudownie + filmik z podziękowaniami dla rodziców PETARDA :) pomimo stresu związanego z ceremonia ślubna panowie wprowadzili świetna atmosferę - byliśmy wyluzowani i poczuliśmy się dobrze przed kamerą. Ekipa w pełni profesjonalna a zarazem wyluzowana .Na zdjęciach wyszliśmy wyjątkowo dzięki wam ! Dziękujemy :)"
Ada i Marcin
"Z całego serca dziękujemy Wam za przepiękne zdjęcia i film. Potraficie uchwycić, każde uczucie: ekscytację Panny Młodej podczas przygotowań, oczekiwanie Pana Młodego, pierwsze spojrzenia, radość, łzy wzruszenia oraz Miłość ! Dziękujemy za wspaniała współprace i to, że od samego początku czuliśmy się przy Was wyluzowani. Bardzo pomogliście nam w pokonaniu stresu ślubnego ;) Dziękujemy za cudowny i oryginalny pomysł na podziękowanie dla rodziców, do tej pory większość gości zastanawia się jak to było tak szybko zrobione :D 
Z duma prezentujemy album, teledysk, film znajomym i rodzinie. ;)
Dziękujemy raz jeszcze i mamy nadzieje ze w przyszłości będziemy mieć jeszcze możliwość współpracy z Wami !!! " 
Klaudia i Lukasz
Jedyne co mogę powiedzieć to : ZDECYDOWANIE TAAAAK!!!!!! Pełen profesjonalizm i bardzo miły i zorganizowany zespół polecam każdemu materiał rewelacja!!!! 
Paulina i Michał
Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i piękne wspomnienia dzięki magicznym zdjęciom i nagraniu. Polecam!

Aldona i Piotr 


Zarówno film jak i zdjęcia są cudowne, przy takiej ekipie stres znika. Polecam wszystkim, bo warto.  Pozdrawiam ekipę 

Zuzia i Krzysiek

Bardzo polecamy ! Panowie mili, uśmiechnięci i bardzo profesjonalni. Film i zdjęcia a zwłaszcza album cudo! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy pamiątkę która oddaje piękno tego dnia. Dziękujemy.
Magda i Mateusz
W 100% polecamy usługi Foto Cyferka. Jesteśmy zadowoleni zarówno ze zdjęć jak i z filmu. Cała współpraca przebiegała bardzo pomyślnie i sympatycznie. Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu, a film przywołuje wspaniałe wspomnienia. Plener z Grześkiem to była czysta przyjemność. Mnóstwo pomysłów i podpowiedzi sprawiły, że nasze zdjęcia plenerowe są wyjątkowe. Dziękujemy i szczerze polecamy.

Mirek i Agnieszka
Reportaż ślubny całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Są w nim zawarte wszystkie ważne dla nas momenty, ponadto został nagrany w bardzo dobrej jakości . Super zmontowany film, świetnie dobrana muzyka, która idealnie komponuje się z momentami wesela, ciekawe ujęcia, duże zaangażowanie i pomysłowość. Współpraca przebiegała w bardzo milej i swobodnej atmosferze. Sesja ślubna również wyszła bardzo naturalnie i ciekawie, mimo że nie najlepsi byli z nas modele. Serdecznie polecamy ! 
Monika i Piotr
Powrót